Nový prezident značky Iveco

Posted On štvrtok, 31 október 2019 12:40
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Spoločnosť Iveco oznámila, že od 1. novembra bude prezidentom značky Iveco Thomas Hilse, ktorý tým prevezme zodpovednosť za globálnu správu produktov, predaj, marketing a rozvoj siete značky.

Sme veľmi radi, že môžeme Thomasa privítať v našej organizácii. Pripája sa k nám vo významnej dobe, kedy sme práve uviedli náš nový sortiment ľahkých úžitkových vozidiel Daily a radu Iveco Way s novým ťažkým nákladným vozidlom Iveco S-WAY, a predstavili sme významný pokrok v digitalizácii a servisných službách v našej ponuke. Thomas prináša veľmi dobré výsledky v obchode s úžitkovými vozidlami a rozsiahle medzinárodné manažérske skúsenosti, ktoré budú cenné pre budúci úspech značky Iveco po celom svete,“ uviedol Gerrit Marx, prezident úžitkových a špeciálnych vozidiel.

Thomas Hilse podľa Iveca prináša veľmi dobré výsledky s 22-ročnými skúsenosťami, ktoré získal v priemysle nákladných vozidiel, autobusov a úžitkových vozidiel prostredníctvom rôznych medzinárodných manažérskych pozícií pre rôzne značky v Európe, NAFTA, Latinskej Amerike a juhovýchodnej Ázii. Jeho role pokrývali podľa slov Iveca všetky aspekty podnikania, od predaja a rozvoja obchodu, cez zákaznícky servis a plánovanie produktov, až po postavenie generálneho riaditeľa. Vyštudoval strojné inžinierstvo a obchodnú administratívu a je držiteľom titulu M.A. v odbore medzinárodné vzťahy.

Text: red, foto: Iveco

Čítať 638 krát

Trafficban

Prihláška na odber noviniek

Chcete mať najčerstvejšie informácie zo sveta dopravy?
Zaregistrujte sa na odber nášho newslettera.

Zadajte Váš e-mail
Invalid Input

Facebook

Ak sa Vám naša stránka páči, podporte nás aj na našom facebookovom profile.

Návštevnosť

Práve tu je 28 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Redakcia
Truck & Business

Auto Business Media, s. r. o.
Drieňová 23
821 01 Bratislava

Tel.: +421 2 39 00 91 75
Fax: +421 2 39 00 91 75Riaditeľ vydavateľstva, inzercia:
Ján Keder
GSM: +421 911 915 308

Šéfredaktor magazínu, články:
GSM: +421 911 915 309

E-mail: info@truck-business.sk

Používaním stránok prevádzkovateľa AUTO BUSINESS MEDIA s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.