Nové centrum Iveco OK TRUCKS

Posted On piatok, 27 september 2019 12:20
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Spoločnosť Iveco otvorila v českej Telnici pri Brne nové centrum značky OK TRUCKS, ktorá sa venuje predaju jazdených certifikovaných vozidiel Iveco.

Priestory OK TRUCKS Centra majú rozlohu 2 720 m², na ktorú sa vojde viac ako 120 vozidiel všetkých radov. OK TRUCKS vlastnou dielňou, prípravou vozidiel podľa internej smernice OK TRUCKS a na základe úrovne renovácie a obnovy vozidla požadovanej zákazníkom podporuje spoločnosť TBS. Vozidlá sú klasifikované podľa ich stavu, počtu odjazdených kilometrov a veku do kategórií Premium, Comfort a Basic.

Na slávnostnom otvorení sa zúčastnil aj Vincenzo Nicolo, business director Iveco pre Českú a Slovenskú republiku a Rumunsko, ktorý pri tejto príležitosti vyhlásil: „OK TRUCKS Centrum v Telnici sa zameriava najmä na vozidlá SEMI-NEW pre dopravné spoločnosti z vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy a ponúka široký výber trojročných ťahačov Euro 6 s operatívnym leasingom a zmluvou PMC. Od začiatku budúceho roka budeme dovážať z iných európskych krajín ďalšie rady vozidiel (Daily, Eurocargo, Bus), aby sme našim zákazníkom poskytli kompletnú ponuku podľa ich požadaviek a typu podnikania.

Značka OK TRUCKS, ktorá bola založená v roku 2015, ponúka okrem iného aj ďalšie služby, napr. celoeurópsku záruku, asistenciu na ceste a opravy v prípade poruchy, ako aj finančné a leasingové riešenia. Sieť OK TRUCKS v ČR a SR zahŕňa ďalšie štyri predajné miesta a servisné strediská. V ČR sú to partneri v Loděnicích pri Beroune a meste Hustopeče pri Brne. V SR v Bratislave a Prešove. 

Text: red, foto: Iveco

Čítať 737 krát

Trafficban

Prihláška na odber noviniek

Chcete mať najčerstvejšie informácie zo sveta dopravy?
Zaregistrujte sa na odber nášho newslettera.

Zadajte Váš e-mail
Invalid Input

Facebook

Ak sa Vám naša stránka páči, podporte nás aj na našom facebookovom profile.

Návštevnosť

Práve tu je 113 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Redakcia
Truck & Business

Auto Business Media, s. r. o.
Drieňová 23
821 01 Bratislava

Tel.: +421 2 39 00 91 75
Fax: +421 2 39 00 91 75Riaditeľ vydavateľstva, inzercia:
Ján Keder
GSM: +421 911 915 308

Šéfredaktor magazínu, články:
GSM: +421 911 915 309

E-mail: info@truck-business.sk

Používaním stránok prevádzkovateľa AUTO BUSINESS MEDIA s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.