Vytlačiť túto stránku

Limitovaná edícia T High 1894

Posted On streda, 19 jún 2019 10:05
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Renault Trucks si pripomína 125. výročie svojich koreňov novou limitovanou edíciou ťahačov pod názvom Edícia T High 1894. Podľa automobilky uvedú na európsky trh len 125 kusov.

Limitovaná edícia T High 1894 nesie farby a logo pôvodnej francúzskej značky Berliet, na ktorú Renault Trucks nadviazala. Prevažujúci odtieň polnočnej modrej sa dopĺňa na niektorých prvkoch, ako mriežka chladiča či strešná rampa s klaksónmi, zlatožltou, alebo ako pri ráfikoch kolies typickou červenou. Rad grafických prvkov, ako napríklad logo „Edition 1894” na oboch stranách a zadnej strane kabíny, podtrhuje podľa Renault Trucks línie a dynamiku modelu.

T1x
T2x
T3x
T4x

Na medzinápravových spojleroch je umiestnené špeciálne logo: siluety ikonických nákladných vozidiel značky tvoriace tvar diamantu a v jeho strede je umiestnený motív lokomotívy, logo značky Berliet. Interiér vozidla sa nesie v podobných farebných líniách: prístrojový panel a kožený volant zdobia prvky vo farebnej kombinácii s polnočnou modrou, vnútorná strana dverí má červené a modré lemovanie. Červené orámovanie ventilátorov podtrhuje finálnu úpravu a harmóniu interiéru vozidla.

Čierne kožené sedadlá Recaro sú doplnené červeným prešitím, na hlavovej opierke je zlatou niťou vyšité logo „Edition 1894”. T High 1894 má vo výbave koberčeky s červeným prešívaním a zlato žltými závesmi okolo kabíny. Táto limitovaná edícia ponúka podľa automobilky „špičkové vybavenie pre maximálny komfort vodiča“. To zahŕňa panoramatický prístrojový panel s LCD displejom „Edition 1894” a sekundárnym displejom ROADPAD+ s prepojením na zadnú kameru. Vozidlo Renault Trucks T High 1894 je vybavené 13-litrovým motorom s výkonom 387 kW (520 k).

Text: red, foto: Renault Trucks

Čítať 837 krát

Súvisiace položky (podľa značky)