Obchodné aktivity GEFCO povedie Nurettin Erdogan

Posted On pondelok, 20 máj 2019 14:17
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Ako informuje spoločnosť GEFCO, do čela divízie obchodu pre región Česka a Slovenska bol vymenovaný Nurettin Erdogan, ktorý bol doteraz riaditeľom obchodu GEFCO Slovakia.

V novej pozícii je Erdogan zodpovedný za obchodnú stratégiu v rámci geo-regiónu Česka a Slovenska a vedenie obchodného tímu na oboch trhoch. „Nová pozícia je pre mňa veľká výzva. Verím, že skúsenosti z posledných troch rokov na Slovensku dokážem zúročiť v Českej republike a naopak, know-how z oblasti, kde je Česko lídrom, plánujem modifikovať na slovenský trh,“ okomentoval bezprostredné výzvy novej pozície Erdogan, ktorý v rámci Skupiny GEFCO pôsobí 15 rokov. Pred príchodom do GEFCO Slovakia pôsobil taktiež v Turecku. V pozícií obchodného riaditeľa klastra bude riadiť tím 16 českých a slovenských obchodných manažérov.

Erdogan
Eva Odstrcilikova

Na pozíciu manažérky globálnych klientov z oblasti automobilového priemyslu zasa prechádza súčasná obchodná riaditeľka GEFCO v Českej republike Eva Odstrčilíková. Z Prahy bude riadiť a rozvíjať logistické služby pre výrobcov dielov pre automobilový priemysel i producentov automobilov. „Moja kariéra v logistike je úzko spojená s automobilovým priemyslom. Riadiť túto oblasť na globálnej úrovni je pre mňa nielen veľkou výzvou a záväzkom, ale aj potvrdením kvality doposiaľ odvedenej práce a tá je nielen mojím výsledkom, ale výsledkom celého obchodného tímu,“ uviedla k novému postu aj svojmu pôsobeniu v spoločnosti GEFCO Odstrčilíková.

Text: red, foto: GEFCO

Čítať 523 krát

Trafficban

Prihláška na odber noviniek

Chcete mať najčerstvejšie informácie zo sveta dopravy?
Zaregistrujte sa na odber nášho newslettera.

Zadajte Váš e-mail
Invalid Input

Facebook

Ak sa Vám naša stránka páči, podporte nás aj na našom facebookovom profile.

Návštevnosť

Práve tu je 86 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Redakcia
Truck & Business

Auto Business Media, s. r. o.
Drieňová 23
821 01 Bratislava

Tel.: +421 2 39 00 91 75
Fax: +421 2 39 00 91 75Riaditeľ vydavateľstva, inzercia:
Ján Keder
GSM: +421 911 915 308

Šéfredaktor magazínu, články:
GSM: +421 911 915 309

E-mail: info@truck-business.sk

Používaním stránok prevádzkovateľa AUTO BUSINESS MEDIA s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.