Kögel získal cenu Axia Best Managed Companies

Posted On pondelok, 13 máj 2019 12:04
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Spoločnosť Kögel Trailer GmbH získala cenu za výborne vedenú firmu „Axia Best Managed Companies Award“. Toto ocenenie a pečať kvality udeľuje audítorská a poradenská firma Deloitte, magazín WirtschaftsWoche a organizácia BDI (Bundesverband der Deutschen Industrie) stredne veľkým firmám, tento rok v štyroch oblastiach.

Ocenenie si veľmi vážime, pretože je potvrdením toho, že cesta, ktorú si spoločnosť Kögel zvolila, je správna, a posilňuje naše presvedčenie, že stojí za to ju nasledovať,“ uviedol Thomas Eschey, konateľ spoločnosti Kögel Trailer GmbH, ktorý si cenu prevzal (na snímke).

Rovnako ako ostatní nositelia tejto ceny, aj spoločnosť Kögel má príkladný manažment, strategický a inovatívny rozhľad, dlhodobo vynikajúcu kultúru riadenia a výborné vedenie firmy. Tým prispievate k zabezpečeniu ekonomickej budúcnosti Nemecka a súčasne ste vzorom pre ostatné firmy,“ zdôraznil Lutz Meyer, partner a vedúci programu pre stredne veľké firmy Deloitte.

Udeľovaním ceny Axia Best Managed Companies Award sa snažíme o vytvorenie ekosystému a siete pre výborne vedené stredne veľké firmy – v Nemecku i vo svete. Blahoželáme a teší nás, že firmu Kögel môžeme prijať do tohto exkluzívneho okruhu úspešných firiem,“ doplnil Markus Seiz, vedúci programu Axia-BMC.

Text: rak, foto: Kögel

Čítať 513 krát

Trafficban

Prihláška na odber noviniek

Chcete mať najčerstvejšie informácie zo sveta dopravy?
Zaregistrujte sa na odber nášho newslettera.

Zadajte Váš e-mail
Invalid Input

Facebook

Ak sa Vám naša stránka páči, podporte nás aj na našom facebookovom profile.

Návštevnosť

Práve tu je 66 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Redakcia
Truck & Business

Auto Business Media, s. r. o.
Drieňová 23
821 01 Bratislava

Tel.: +421 2 39 00 91 75
Fax: +421 2 39 00 91 75Riaditeľ vydavateľstva, inzercia:
Ján Keder
GSM: +421 911 915 308

Šéfredaktor magazínu, články:
GSM: +421 911 915 309

E-mail: info@truck-business.sk

Používaním stránok prevádzkovateľa AUTO BUSINESS MEDIA s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.