DAF udelil ocenenia pre dílerov

Posted On streda, 06 marec 2019 09:14
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Spoločnosť DAF udelila na medzinárodnom stretnutí dílerov tejto značky v španielskej Malage viaceré ocenenia. Firma De Burgh / Leng z Holandska získala ocenenie „Medzinárodný díler DAF roka 2019“, a to za vynikajúce výsledky v oblasti predaja nákladných vozidiel, náhradných dielov a finančných služieb a za dosiahnutie vysokej spokojnosti jej zákazníkov. Díler F & G Commercials zo Spojeného kráľovstva bol menovaný „Medzinárodným dílerom roka PACCAR Parts Europe“, poľské dílerstvo TB Truck & Trailer Serwis Sp. z o.o., potom získalo ocenenie „Medzinárodný dealer roka PACCAR Financial Europe“. Slovenských a českých čitateľov bude isto zaujímať správa, že významné ocenenie „Silver Award“ dosiahol díler TRUCK TRADE za poskytovanie profesionálnych služieb zákazníkom.

Brnenské dílerstvo TRUCK TRADE s pobočkami v Otrokoviciach, Žiline a Košiciach poskytuje svojim zákazníkom vynikajúce služby a je veľa dôvodov, prečo práve tento díler nesie prestížne hodnotenie spoločnosti DAF. Profesionálny predajný tím a kvalifikovaný personál servisu sú hnacím motorom pre zvyšovanie spokojnosti zákazníkov. Nesporne vysokú kvalitu služieb poskytuje spoločnosť TRUCK TRADE už 25 rokov, čo svedčí o lojalite zákazníkov,“ uviedol Luděk Šlajer, generálny riaditeľ zastúpenia DAF pre Českú republiku. Ocenenie „Silver Award“ odovzdal Richard Zink (na fotografii vľavo), člen predstavenstva spoločnosti DAF za oblasť predaja a marketingu, generálnemu riaditeľovi spoločnosti TRUCK TRADE Jaroslavovi Hořavovi.

Text: red, foto: DAF Trucks

Čítať 643 krát

Trafficban

Prihláška na odber noviniek

Chcete mať najčerstvejšie informácie zo sveta dopravy?
Zaregistrujte sa na odber nášho newslettera.

Zadajte Váš e-mail
Invalid Input

Facebook

Ak sa Vám naša stránka páči, podporte nás aj na našom facebookovom profile.

Návštevnosť

Práve tu je 69 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Redakcia
Truck & Business

Auto Business Media, s. r. o.
Drieňová 23
821 01 Bratislava

Tel.: +421 2 39 00 91 75
Fax: +421 2 39 00 91 75Riaditeľ vydavateľstva, inzercia:
Ján Keder
GSM: +421 911 915 308

Šéfredaktor magazínu, články:
GSM: +421 911 915 309

E-mail: info@truck-business.sk

Používaním stránok prevádzkovateľa AUTO BUSINESS MEDIA s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.