Valtra SmartTour na plášťoch Continental

Posted On utorok, 22 január 2019 14:30
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Continental je partnerom aj fínskeho výrobcu poľnohospodárskej techniky Valtra a podporí ho pri tohtoročnej akcii Valtra SmartTour. Traktory, ktoré vyrazili na cestu SmartTour dlhú viac ako 30 000 km cez 20 krajín (Česko ani Slovensko tu tentoraz nefiguruje), sú vybavené pneumatikami Continental TractorMaster. Na akcii si budú môcť účastníci vyskúšať novú generáciu traktorov Valtra A, N, T a S. Continental tiež na všetkých miestach konania SmartTour vystaví kompletné portfólio svojich poľnohospodárskych plášťov. V popredí záujmu budú určite už zavedené produkty Tractor70 a Tractor85, ktoré charakterizuje celý rad technologických inovácií. Napríklad patentovaná technológia N.flex, ktorá využíva špeciálny nylon so zvýšenou elasticitou pre väčšiu pružnosť kostry, či nová konštrukcia pätky z jedného kusu lana, ktorá zjednodušuje obúvanie na ráfik.

Novinka tohto roka, pneumatika TractorMaster je určená pre vysoko výkonné poľnohospodárske stroje a pre použitie na poli, aj na cestách. Špeciálna technológia D.fine zabezpečuje dezénu TractorMaster celý rad odlišností: mierny úklon záberového zubu, ktorý má zabezpečiť plynulejšie odvaľovanie plášťa, i masívnosť, vďaka ktorej narástla kontaktná plocha. V neposlednom rade je dôležitá aj väčšia výška záberového zubu alebo prekrytie záberových zubov v stredovej časti dezénu, ktorý prispieva k lepšiemu komfortu pri jazde na ceste. Continental a Valtra spolupracujú tiež v oblasti prvej výbavy. Séria A od dcérskej spoločnosti Valtra AGCO prichádza k zákazníkom už od októbra 2018 na pneumatikách Tractor70 aTractor85.

Text: red, foto: Continental AG

Čítať 597 krát

Trafficban

Prihláška na odber noviniek

Chcete mať najčerstvejšie informácie zo sveta dopravy?
Zaregistrujte sa na odber nášho newslettera.

Zadajte Váš e-mail
Invalid Input

Facebook

Ak sa Vám naša stránka páči, podporte nás aj na našom facebookovom profile.

Návštevnosť

Práve tu je 157 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Redakcia
Truck & Business

Auto Business Media, s. r. o.
Drieňová 23
821 01 Bratislava

Tel.: +421 2 39 00 91 75
Fax: +421 2 39 00 91 75Riaditeľ vydavateľstva, inzercia:
Ján Keder
GSM: +421 911 915 308

Šéfredaktor magazínu, články:
GSM: +421 911 915 309

E-mail: info@truck-business.sk

Používaním stránok prevádzkovateľa AUTO BUSINESS MEDIA s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.