Organizačné zmeny vo Volvo Trucks

Posted On streda, 02 január 2019 09:43
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Spoločnosť Volvo Group Trucks, región strednej a východnej Európy, informovala o organizačnej zmene v riadení s účinnosťou od 1. januára 2019. Po takmer 20 rokoch v strednej a východnej Európe súčasný výkonný riaditeľ, Robert Grozdanovski, končí na svojej pozícii, aby sa stal novým generálnym riaditeľom spoločnosti Volvo Trucks Veľká Británia a Írsko. Pozíciu výkonného riaditeľa spoločnosti Volvo Group Trucks v strednej a východnej Európe až do vymenovania nástupcu preberá John Muldoon, v súčasnosti hlavný finančný riaditeľ.

 

TB NEWSLETTER

Obidve naše značky, Volvo Trucks a Renault Trucks, majú v súčasnosti silnú pozíciu v rôznych krajinách. Podnikanie sa tiež rozrástlo na obdivuhodnú úroveň a dnes sme väčší ako niektoré „tradične veľké" trhy v Európe - trhy, ktoré sme vždy obdivovali a snívali o tom, že sa im aspoň priblížime. Sieť našich Truck Centier sa rozrástla na 63, ale tu ešte nekončíme ... Vytvorili sme plán ďalšieho rastu a pokračujeme v rozširovaní kapacít a otváraní nových servisných centier vo všetkých našich krajinách,“ uviedol okrem iného Robert Grozdanovski.

Počas môjho pôsobenia v regióne strednej a východnej Európe som mal príležitosť stretnúť sa s mnohými skvelými a inšpirujúcimi zákazníkmi, zo všetkých našich krajín a aktívnych v mnohých segmentoch - ľuďmi, od ktorých som sa veľa naučil a už teraz viem, že mi v budúcnosti budú chýbať.Napriek tomu je teraz správny moment pre zmenu a nový čerstvý vietor v našich krajinách, aby sme urobili ďalší krok v pokračovaní úspešného rozvoja oboch značiek v regióne,“ doplnil Robert Grozdanovski.

Text: red, foto: Volvo Group

Čítať 840 krát

Trafficban

Prihláška na odber noviniek

Chcete mať najčerstvejšie informácie zo sveta dopravy?
Zaregistrujte sa na odber nášho newslettera.

Zadajte Váš e-mail
Invalid Input

Facebook

Ak sa Vám naša stránka páči, podporte nás aj na našom facebookovom profile.

Návštevnosť

Práve tu je 157 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Redakcia
Truck & Business

Auto Business Media, s. r. o.
Drieňová 23
821 01 Bratislava

Tel.: +421 2 39 00 91 75
Fax: +421 2 39 00 91 75Riaditeľ vydavateľstva, inzercia:
Ján Keder
GSM: +421 911 915 308

Šéfredaktor magazínu, články:
GSM: +421 911 915 309

E-mail: info@truck-business.sk

Používaním stránok prevádzkovateľa AUTO BUSINESS MEDIA s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.