Nový finančný riaditeľ siete BestDrive

Posted On piatok, 11 máj 2018 15:39
Ohodnotiť túto položku
(4 hlasov)

Pozíciu finančného riaditeľa servisnej siete BestDrive v Českej a Slovenskej republike po novom obsadil Ing. Igor Mikuš, ktorý má dlhodobé pracovné skúsenosti v oblasti financií a kontrolingu.

TB NEWSLETTER

 

Už v roku 1996 nastúpil do spoločnosti Matador v Púchove. V tejto spoločnosti aj po spojení s koncernom Continental prešiel viacerými pozíciami, od cenového manažéra až po vedúceho oddelenia Sales controlling. Ďalšie pracovné skúsenosti získal na rôznych projektoch a tiež v zahraničí, znovu v rámci koncernu Continental, napríklad na centrále v Hannoveri, USA alebo v Malajzii na pozícii vedúceho Controlling Business segmentu. Aj z rodinných dôvodov sa však rozhodol vrátiť späť na Slovensko a prijal novú výzvu pracovať pre servisnú sieť BestDrive.

Financak

"Spoločnosť prešla za posledný rok mnoho zmenami a táto zmena je pre mňa nová výzva, do ktorej chcem vložiť všetky moje skúsenosti, ktoré som získal počas praxe za posledných 16 rokov v oblasti predaja pneumatík na útvare Marketing alebo Financie a controlling. Som rád, že tu mam aj kolegov, s ktorými som už pracoval v minulosti a teraz spolu tvoríme opäť jeden tím. Máme náročné ciele, s ktorými sa chystám popasovať dôstojne. Teším sa na našu novú spoluprácu,“ uviedol Ing. Igor Mikuš, nový finanční riaditel siete BestDrive CZ&SK.

Text: red, foto: Continental

Čítať 1678 krát

Trafficban

Prihláška na odber noviniek

Chcete mať najčerstvejšie informácie zo sveta dopravy?
Zaregistrujte sa na odber nášho newslettera.

Zadajte Váš e-mail
Invalid Input

Facebook

Ak sa Vám naša stránka páči, podporte nás aj na našom facebookovom profile.

Návštevnosť

Práve tu je 161 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Redakcia
Truck & Business

Auto Business Media, s. r. o.
Drieňová 23
821 01 Bratislava

Tel.: +421 2 39 00 91 75
Fax: +421 2 39 00 91 75Riaditeľ vydavateľstva, inzercia:
Ján Keder
GSM: +421 911 915 308

Šéfredaktor magazínu, články:
GSM: +421 911 915 309

E-mail: info@truck-business.sk

Používaním stránok prevádzkovateľa AUTO BUSINESS MEDIA s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.