Zimné pneumatiky Ultra Grip Max

Posted On štvrtok, 03 december 2015 00:00
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Spoločnosť Goodyear uviedla na trh celkom nový rad zimných nákladných pneumatík Ultra Grip Max. Pri polovičnom opotrebovaní novinka podľa výrobcu poskytuje až o 40 % vyššiu priľnavosť a až o 15 % vyšší kilometrový výkon.

Nákladné pneumatiky Ultra Grip Max S na riadenú nápravu, Ultra Grip Max D na hnanú nápravu a Ultra Grip Max T pre prípojné vozidlá sú špeciálne určené na zimnú prevádzku a sú označené značkou hory s trojitým vrcholom a symbolom snehovej vločky (3-Peak-Mountain-Snowflake; 3PMSF), oficiálnym označením skutočných zimných pneumatík, ako aj symbolom M+S.

Pneumatiky Ultra Grip Max využívajú dve celkom nové technológie – Goodyear IntelliMax Block a Goodyear IntelliMax Edge. Obe technológie napomáhajú tomu, aby nové nákladné pneumatiky vykazovali zvýšenú priľnavosť po celý čas svojej životnosti. Technológia IntelliMax Block spočíva v kombinácii pozdĺžnych kosoštvorcových segmentov s rôznou hĺbkou a nepravidelných priečnych drážok. Podstatou technológie IntelliMax Edge sú dezénové drážky so skosenými, stupňovitými rohmi. Vzniknutý vysoký počet „zakusujúcich“ sa hrán prispieva k dosiahnutiu čo najlepšieho kontaktu pneumatiky s vozovkou, najmä na klzkom povrchu.

Text: red, foto: Goodyear

Čítať 927 krát

Trafficban

Prihláška na odber noviniek

Chcete mať najčerstvejšie informácie zo sveta dopravy?
Zaregistrujte sa na odber nášho newslettera.

Zadajte Váš e-mail
Invalid Input

Facebook

Ak sa Vám naša stránka páči, podporte nás aj na našom facebookovom profile.

Návštevnosť

Práve tu je 75 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Redakcia
Truck & Business

Auto Business Media, s. r. o.
Drieňová 23
821 01 Bratislava

Tel.: +421 2 39 00 91 75
Fax: +421 2 39 00 91 75Riaditeľ vydavateľstva, inzercia:
Ján Keder
GSM: +421 911 915 308

Šéfredaktor magazínu, články:
GSM: +421 911 915 309

E-mail: info@truck-business.sk

Používaním stránok prevádzkovateľa AUTO BUSINESS MEDIA s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.