O nás

Posted On sobota, 25 január 2014 01:00
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

ABM LogoCMYKVydavateľstvo Auto Business Media, s. r. o., sa špecializuje na vytváranie komunikačných platforiem prostredníctvom vydávania business-to-business magazínov, zameraných na oblasti prevádzky a správy automobilových parkov osobných i nákladných vozidiel a podnikania v cestnej doprave. Ďalšou aktivitou je prevádzkovanie webových portálov s rovnakým zameraním.

 

Sférou správy automobilových parkov sa zaoberá magazín FLEET firemné automobily, ktorý rokom 2013 vstupuje do svojho siedmeho ročníka. Časopis je určený pre manažérov a riadiacich pracovníkov s rozhodovacími právomocami v spoločnostiach, prevádzkujúcich osobné a ľahké úžitkové vozidlá. On-line portál www.firemneauto.sk zasa zabezpečuje aktuálne informovanie o dianí na trhu so zameraním na automobilový biznis.

 

Magazín Truck & business, ktorý v roku 2013 vychádza šiesty rok, sa špecializuje na stratégiu podnikania v cestnej doprave so zameraním na legislatívne, ekonomické a technické poradenstvo pre prevádzkovateľov nákladných vozidiel. Je takisto určený pre manažérov firiem, podnikajúcich nielen v cestnej doprave, ale aj výrobe, distribúcii, obchode či stavebníctve. O pravidelný prísun aktuálnych informácií sa stará on-line portál www.flotila.sk.

 

Vydavateľstvo Auto Business Media, s. r. o., riadi tím odborníkov s bohatými skúsenosťami z pôsobenia v printových i elektronických médiách. Spoluzakladateľmi vydavateľstva sú Ján Keder a Peter Krč.

 

Ján Keder, zastávajúci post riaditeľa vydavateľstva Auto Business Media, s. r. o., má za sebou dlhoročnú prax v oblasti motoristickej žurnalistiky. Pôsobil v pozícii vedúceho rubriky testov pre magazíny Auto motor a šport a AUTO aktuál. Zastával aj funkciu šéfredaktora publikácií Auto Katalóg, Auto Testy, Off-Road a neskôr aj funkciu šéfredaktora týždenníka AUTO aktuál.

 

Roman Kment, pôsobiaci na pozícii šéfredaktora magazínu Truck & bussines, vyštudoval na Filozofickej fakulte UK v Bratislave odbor politológia – žurnalistika. Pôsobil ako zahranično-politický redaktor Národnej obrody, šéfredaktor mesačníka Armáda, zástupca šéfredaktora dvojtýždenníka Obrana, redaktor Armádneho magazínu STV, šéfredaktor mesačníka Kilometer, hovorca združenia ČESMAD Slovakia i ako generálny tajomník ČESMAD Slovakia.

 

Čítať 6593 krát

Trafficban

Prihláška na odber noviniek

Chcete mať najčerstvejšie informácie zo sveta dopravy?
Zaregistrujte sa na odber nášho newslettera.

Zadajte Váš e-mail
Invalid Input

Facebook

Ak sa Vám naša stránka páči, podporte nás aj na našom facebookovom profile.

Návštevnosť

Práve tu je 89 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Redakcia
Truck & Business

Auto Business Media, s. r. o.
Drieňová 23
821 01 Bratislava

Tel.: +421 2 39 00 91 75
Fax: +421 2 39 00 91 75Riaditeľ vydavateľstva, inzercia:
Ján Keder
GSM: +421 911 915 308

Šéfredaktor magazínu, články:
GSM: +421 911 915 309

E-mail: info@truck-business.sk

Používaním stránok prevádzkovateľa AUTO BUSINESS MEDIA s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.