Časopis Truck & business

Posted On sobota, 25 január 2014 01:00
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

MEDZINÁRODNÉ SKÚSENOSTI

Magazín Truck & business je slovenskou edíciou rovnomennej publikácie vydavateľstva MMM Business Media, ktorá má v krajinách Beneluxu 26-ročnú tradíciu. Obsah je však pripravovaný slovenskou redakciou a plnohodnotne zameraný na domáci trh a slovenské reálie. Výrazným prínosom z hľadiska skúseností je aj spolupráca s rovnomennými edíciami magazínu v ďalších európskych krajinách alebo inými B2B magazínmi z oblasti cestnej autodopravy.

 

ODBORNÝ OBSAH

Obsah magazínu je venovaný výhradne podnikaniu v cestnej doprave, pričom jeho hlavným cieľom je poskytnúť čitateľom čo najkomplexnejšie informácie z oblasti produktovej ponuky, legislatívy či financovania, ktoré im umožnia zefektívniť výber a správu automobilových parkov nad 3,5 tony. Vďaka tomuto odbornému zameraniu nemá na slovenskom trhu relevantnú konkurenciu.

 

VYSOKÁ ADRESNOSŤ A ZÁSAH CIEĽOVEJ SKUPINY

Truck & business je k čitateľom distribuovaný formou direct mailingu. Jedine vďaka tejto forme distribúcie je možné - na rozdiel od predaja v stánkoch - zabezpečiť vysokú presnosť oslovenia cieľovej skupiny, ktorá je navyše ľahko verifikovateľná, čo potvrdzujú aj skúsenosti našich klientov z radov dodávateľov produktov a služieb. V prípade magazínu Truck & business, rovnako ako v prípade magazínu FLEET firemné automobily, sú cieľovou skupinou majitelia, konatelia a riaditelia spoločností, prevádzkujúcich rozsiahlejšie autoparky, ktorým je magazín zasielaný priamo na meno. Ide o spoločnosti zo všetkých sfér hospodárstva, medzi ktorými sú napríklad energetické, výrobné, dopravné, obchodné či stavebné spoločnosti, ako i prevádzkovatelia služieb vo všetkých oblastiach.

 

UNIKÁTNE POKRYTIE TRHU

Vďaka precíznej databáze dosahuje magazín vysoké percentuálne pokrytie trhu s nákladnými vozidlami, prípojnou technikou, ale aj špeciálnou technikou pre poľnohospodárstvo (traktory) či prepravu osôb (autobusy).

 

EFEKTÍVNA KOMUNIKAČNÁ PLATFORMA

Spôsob distribúcie, odborný a špecificky zameraný obsah, aktuálnosť podporená internetovou podobou magazínu, ale aj medzinárodné skúsenosti zabezpečujú, že magazín Truck & business je vynikajúcou komunikačnou platformou medzi odberateľmi a dodávateľmi produktov a služieb pre cestnú dopravu.

 

Prelinky: 

 

Čítať 15035 krát

Trafficban

Prihláška na odber noviniek

Chcete mať najčerstvejšie informácie zo sveta dopravy?
Zaregistrujte sa na odber nášho newslettera.

Zadajte Váš e-mail
Invalid Input

Facebook

Ak sa Vám naša stránka páči, podporte nás aj na našom facebookovom profile.

Návštevnosť

Práve tu je 142 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Redakcia
Truck & Business

Auto Business Media, s. r. o.
Drieňová 23
821 01 Bratislava

Tel.: +421 2 39 00 91 75
Fax: +421 2 39 00 91 75Riaditeľ vydavateľstva, inzercia:
Ján Keder
GSM: +421 911 915 308

Šéfredaktor magazínu, články:
GSM: +421 911 915 309

E-mail: info@truck-business.sk

Používaním stránok prevádzkovateľa AUTO BUSINESS MEDIA s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.